Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Вимушених переселенців, які проживали та померли у Рівному, можуть поховати безкоштовно

Вимушено переміщеним особам, які оселилися на території Рівненської міської громади та померли тут, можуть організувати безкоштовне поховання.

Про це повідомляють у Рівненській міській раді.

Зокрема, затверджена гранична вартість ритуальних послуг, загальна вартість яких становить 10 тис грн., визначена виходячи з вартості необхідного переліку послуг та ритуальної атрибутики, що склалася в Рівненській територіальній громаді.

Є два шляхи організації безоплатного поховання ВПО:

1).  Виконавець волевиявлення самостійно здійснює поховання (купує за власні кошти ритуальну атрибутику та укладає договір про організацію поховання і сплачує за надані послуги). Із заявою і документами (копії свідоцтва про смерть; витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання; копії документа, підтверджуючого ідентифікацію померлої особи; договорів-замовлень про організацію та проведення поховання, квитанцій, чеків, накладних, тощо, що підтверджують вартість ритуальних послуг) звертається до Департаменту (вул. Соборна, 12, каб. №1).

Такій особі надається грошова допомога для компенсації витрат, яка перераховується на рахунок, відкритий в установі банку.

2). Виконавець волевиявлення з своїми документами (паспорт, код) та документами покійного (медична довідка, довідка ВПО, тощо) звертається до Комунального підприємства «Спецкомбінат ритуальна-служба» (на території кладовища «Нове), який здійснює безоплатне поховання таких осіб.

Департамент проводить виконавцю послуг відшкодування витрат за проведене поховання.

Розмір грошової допомоги або відшкодування витрат обчислюється в кожному окремому випадку в залежності від отриманого переліку послуг і затвердженої їх граничної вартості.

Читати також