![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090511437561.jpg)
Сьогодні на центральній площі Рівного попрощались зі старшим бойовим медиком Анатолієм Грибом, який поліг на Запоріжжі. вивозячи поранених.
Про це повідомляє Рівненська міськрада.
- Анатолій Гриб усе життя присвятив Рівному. Саме тут навчався, працював, разом із дружиною ростили донечку. Коли ж виникла потреба, він добровольцем вирушив захищати нашу землю. І хоч ніколи не мав відношення до медицини, зумів стати хорошим медиком для побратимів. Він рятував поранених, вивозив їх у безпечні місця. Саме під час такого рейсу біля села Нестерянка Запорізької області рашисти і вбили нашого земляка, - розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.
Читайте також: "Їх просто розстріляли з танка": на Запоріжжі загинув старший бойовий медик із Рівного
![](/media/img/650/2022/09/202209054248.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209053746.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209051143.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209053171.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209052500.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209053973.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209058651.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209056998.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209059335.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209055126.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209057709.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209059256.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209052171.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209059529.jpg)