![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071512148879.jpg)
У Рівному суд призначив покарання для серійного квартирного злодія, який вчиняв крадіжки в особливо великих розмірах.
Як повідомляють у Рівненській обласнй прокуратурі, 39-річний чоловік у 2015-2016 роках вчинив ряд крадіжок. При цьому, він уже перебував на іспитовому терміні за майновий зочин.
Правоохоронці встановили 7 таких епізодів, якими чоловік завдав потерпілим збитків на 1,8 мільйона гривень.
Зокрема, з осель рівнян він виносив гроші, коштовності, техніку та брендовий одяг. У 2018 році чоловіка засуджено до 11 років позбавлення волі за замах на вбивство та крадіжку з проникненням у житло. Нині він відбуває покарання в одній з виправних установ.
З урахуванням ще й доведених крадіжок вироком суду обвинуваченому ухвалено новий остаточний вирок – 12 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.