Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Виш із Рівненщини потрапив до рейтингу найкращих університетів Європи та Середньої Азії

Університет із Рівненщини потрапив до рейтингу найкращих вузів Європи та Середньої Азії. Про це повідомляє Міністерство освіти та науки України. 

Мова йде про рейтинг QS Emerging Europe and Central Asia University Rankings, який оцінює вищі навчальні заклади країн Європи та Азії, що розвиваються. Загалом в рейтингу представлено 450 вузів, з них - 41 з України. До речі, минулого року таких було 21. 

16 університетів вперше потрапили до рейтингу, 4 - поліпшили свої позиїці та 7 - зберегли свої місця. 

До переліку 100 найкращих університетів від України увійшли: 

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, Харківський національний університет імені Каразіна. 

Єдиний університет від Рівненщини в рейтингу - Острозька академія, яка посіла позицію з 301-350 місця.  

Читати також

17.01.2022 У Рівному досі шукають водія, який збив 14-річну дівчинку

За його словами, водій поїхав у сторону міста і навіть не зупинився. На момент ДТП камери фотофіксації не працювали. Постраждалій дівчинці допомогли підвестися діти, які стали свідками ДТП, відвели її на зупинку та викликали "швидку" та поліцію.  Зі слів дітей, це був джип темно-синього кольору, номерних знаків вони не запам'ятали. Одна із автівок, за словами дітей, зупинилась на тому світлофорі, але також поїхала у сторону міста.  - Шановний водій даного автомобіля, можливо Ви є єдиним свідком, який бачив це ДТП та запам'ятали марку чи номерні знаки порушника. Дуже прошу Вас відгукнутися, - написав у Фейсбук Микола Карлюк