![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090712265761.jpg)
Три виші Рівненщини увійшли до сотні найпопулярніших ВНЗ України серед вступників.
Зокрема це Національний університет водного господарства та природокористування (34 місце) - 4611 абітурієнтів, Рівненський державний гуманітарний університет (60 місце) - 3111 абітурієнтів, Острозька академія (86 місце) - 2196 абітурієнтів.
Цьогоріч лідером за кількістю заяв від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, є Національний університет «Львівська політехніка». На другій сходинці розташувався Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського. Третє місце – у Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Четверту сходинку посідає Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, а п?яту – Національний авіаційний університет.
За даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що розміщує рейтингові списки абітурієнтів, до закладів вищої освіти цьогоріч подано понад 1 млн 100 тисяч заяв від вступників.
Загальний рейтинг можна переглянути за посиланням.