Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Вісім років воював проти ЗСУ: мешканця Макіївки засудили до 10 років в`язниці

До 10 років ув’язнення засуджено громадянина, який у складі НЗФ РФ брав участь у бойових діях проти Збройних Сил України.

Про це повідомляють у пресслужбі Офісу Генерального прокурора.

За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури до 10 років тюрми засуджено учасника незаконних збройних формувань РФ з позивним «Лёва», який понад 8 років воював проти підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань, задіяних у проведенні антитерористичної операції.

Прокурором у суді доведено, що в жовтні 2014 року мешканець м. Макіївки вступив до лав не передбаченого законом збройного формування «Б-2» «КСОВД» «ДНР». Через рік він перейшов до тактичної групи «Купол» 100 ОМСБр РГ, де обійняв посаду командира знаряддя. Протягом 2017-2020 років також служив заряджаючим номеру розрахунку мінометної батареї у 5 ОМСБр «Оплот» та 9 ОШМСПМП.

На початку березня 2022 року його мобілізували та направили воювати до м. Маріуполя, де він отримав поранення. Після лікування засуджений продовжив брати участь у бойових діях на Донеччині.

У серпні 2022 року учасника НЗФ РФ затримали українські військовослужбовці. Його засуджено за вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України, а також участь у терористичній організації і діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).

Читати також