Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Виступи учасників "Голосу країни" та Луна Парк: рівнян запрошують відзначити 10-річницю ЖК "На Щасливому"

Саме на свято Покрови припадає День Народження ЖК "На Щасливому". Цьогоріч комплекс відзначатиме 10-річницю.

За цей час тут побудували 31 будинок, безліч дитячо-спортивних комплексів та зон для відпочинку, а найголовніше — розвинена інфраструктура. Понад 8000 мешканців, обрали житловий комплекс для власного проживання,  адже тут є все, що потрібно для комфортного життя. ЖК "На Щасливому" й надалі продовжує розвиватись та вдосконалюватись. 

Як розповів забудовник Роман Курис, щоденна робота над вдосконаленням комплексу спрямована на те, аби кожен мешканець жив у повному комфорті та відчував себе безпечно. 

"Для нас —  це важливе свято, адже 10 років тому, розпочалось будівництво з "нуля", і ось сьогодні, впевненими кроками, щоденною працею ми з командою збудували не просто 31 будинок, а справжній, європейський простір для життя та активного дозвілля. Ми й надалі продовжуємо розвиватись та вдосконалюватись, все задля того, аби кожен мешканець жив у комфорті та безпеці" - зазначив Роман Курис. - В свою чергу, я дякую усім, хто щодня сумлінно працює на благо житлового комплексу "На Щасливому", тим, хто надихає та підтримує. І найголовніше дякую всім, хто обирає ЖК для проживання. Наш найбільший успіх — щасливі мешканці!" - підкреслив забудовник ЖК "На Щасливому". 

 

В честь цього грандіозного та важливого свята, організатори підготували для гостей насичену концертну програму, а також безліч подарунків. 

Отож, 14 жовтня, о 16:00 поблизу ТРЦ "HAPPY MALL" на вас чекає: 

  • Святковий молебень. 
  • Неймовірна, лайтова атмосфера під відкритим небом. 
  • Катання у Луна Парку! Впевнені, в захваті будуть дорослі та найменші гості свята. Атракціони почнуть свою роботу з 12:00 год. Також впродовж святкування діток розважатимуть аніматори. 

У програмі також виступи відомих співаків Рівного, учасників програми "Голос Країни": Микола Бобрик, Юлія Тимочко, Галина Куришко, Катерина Качановська, Дар‘я Бугайчук. На гостей чекають виступи креативних, музичних гуртів, звучання усіх музичних інструментів, для вас виступить TOPORKESTRA! А також студія сучасного танцю Dance Way.

Для гостей підготували:

  • Смачну, різноманітну вуличну їжу та запашну каву.
  • Dj та запальні танці.
  • Святковий феєрверк.

А також багато-багато сюрпризів. Святкуємо 10-річницю ЖК "На Щасливому" разом!  Варто зазначити: захід буде проводитись з дотриманням усіх карантинних вимог.

Запрошуємо усіх приєднатись до грандіозного святкування. Буде весело, смачно та драйвово.

Читати також