Виведення із запою: як допомогти людині, яка залежна від алкоголю?

Споживання алкогольних напоїв – процес, який передбачає відповідальності та уважності. Трапляються випадки, коли людина не розрахувала власні сили та прийняла значно більшу дозу спиртного. Це призводить до алкогольного отруєння або ж алкогольної інтоксикації. Це небезпечний стан, який може мати плачевні наслідки.

Трапляються випадки, коли люди систематично вживають алкоголь і не здатні повноцінно себе контролювати. Такий період називається запоєм і може тривати від трьох днів, а подекуди і понад місяць.

У таких випадках варто звернутись до лікарів, котрі спеціалізуються на подібних проблемах. Нині фахівці йдуть на зустріч і пропонують виведення із запою навіть вдома. Тож рідним не потрібно буде силувати і везти людину у медичний заклад. Більш детально ознайомитись з даною послугою можна Тут.

Медичні працівники вдома проводять детоксикацію організму за допомогою крапельниці, слідкує за станом пацієнта, а при погіршенні стану – вводить спеціальні препарати для заспокоєння нервової системи. Лікар залишає пацієнта лише після того, як переконається, що пацієнт добре себе почуває.

Як розрізнити алкогольну інтоксикацію, похмілля та запій?

Алкогольна інтоксикація – небезпечний стан, коли людина вжила більше алкоголю, аніж може обробити її організм. У результаті цього відбувається значне погіршення стану здоров’я та поведінки людини.  

Отруєння алкоголем минає, зазвичай, за кілька годин. Однак, це залежить від організму, здатності печінки переробляти алкоголь та кількості вжитого спиртного.

Похмілля – стан організму, який виникає через певний час після вживання алкоголю. Перші ознаки можуть з’являтись вже через 5-6-ти годин після вживання останньої порції алкоголю. Повністю похмілля минає через 20-24 години після застілля. Увесь цей час людина може відчувати нудоту, головний біль, спрагу, упадок сил, мати рвоту тощо.

Алкогольний запій – патологічний стан, викликаний вживанням алкоголю впродовж тривалого часу. Одна з ознак – сильна інтоксикація організму, що чинить згубний вплив на людину. Це один із факторів, котрі ведуть до алкогольної залежності. Запій може тривати від трьох днів. Подекуди – і місяць.

Як швидко вивести алкоголь із організму при похміллі?

Похмілля – стан організму, який виникає, якщо людина випила більшу кількість алкоголю, аніж може витримати організм. У результаті цього через деякий час у людини з’являється головний біль, втома, розлад шлунку, подекуди – втрата свідомості.

Аби якнайшвидше зменшити кількість алкоголю в організмі, можна спробувати наступні прийоми:

  • Пити багато рідини. Найкраще – воду.
  • Забезпечити доступ чистого повітря у приміщення, де перебуває людина, яка перепила;
  • Вжити преоральні сорбенти;
  • Випити каву або чай. Зважаючи на те, що алкоголь знижує рівень глюкози у крові, до гарячого напою обов’язково додайте цукор.

До вживання алкоголю потрібно підходити дуже уважно та відповідально. Адже під дією спиртного людина може вчинити різні дії, котрі призведуть до проблем у майбутньому.  А найголовніше – негативно впливають на здоров’я людини.