Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Військові Рівненщини долучилися до святкування Дня довкілля (ФОТО)

Військовослужбовці Збройних Сил України беруть активну участь в заходах до Дня довкілля

Щороку в третю суботу квітня в Україні проводиться День довкілля. У військових частинах Рівненського гарнізону в цей день за лопати, граблі, відра та щітки з вапном взялися командири підрозділів, військовослужбовці контрактної та строкової служби. На території військових частин висаджують дерева, кущі, облаштовують територію.

На території військового містечка росте чимало дерев. Сьогодні цей сад поповнився кущами смородини, агрусу, саженцями яблунь, грушами й черешнями.

Як зазначив один зі строковиків, кожен справжній чоловік повинен посадити дерево, виховати сина, побудувати будинок. Раніше садив дерева вдома, потім на території школи, зараз продовжую цю почесну місію на території військової частини.

 

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.