Рівне Медіа

Військові Рівненщини довели, що можуть не тільки стріляти

В Рівному днями пройшла першість оперативного командування Захід з воєнізованої лижної гонки. Дванадцять збірних команд з підпорядкованих військових частин включили по п’ять спортсменів із категорії строковиків, солдатів та сержантів служби за контрактом, офіцерів. Винятком не стали й жінки-військовослужбовці.

Начальник служби фізичної підготовки і спорту оперативного командування Захід полковник Леонід Садовський зазначив, що погодні умови хороші, тож в учасників є всі шанси показати максимальні результати. Полковник підкреслив: 

"Цей захід є плановим та проводиться щороку. Проте, попереднє змагання в масштабах оперативного командування відбулось ще у 2012 році. Сьогоднішні переможці ввійдуть до команди, з якою буде проведено триденний навчально-тренувальний збір зі стрільби. Невдовзі ці спортсмени представлятимуть оперативне командування на першості Сухопутних військ із зимового військового біатлону".

Кращий результат у військовослужбовця служби за контрактом однієї із військових частин Рівненського гарнізону Василя Санько. В Збройних Силах України хлопець служить з вересня 2017 року. Військовий каже, що стоїть «на лижах» скільки себе пам’ятає. Його батько – шкільний вчитель фізкультури – привчав сина до спорту з дитинства, тому сніг, мороз, автомат та повний боєкомплект не став на заваді хорошому результатові.

Читати також