![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071410584776.png)
У селі Новаки на Рівненщині з`явилась ще одна військова родина.
Про це повідомили на Фейсбук-сторінці ГО "Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни" Володимирець.
"Ще одна воєнна родина. Цього разу у Новаках. У коротку відпустку, щоб одружитись - це вже стало звичним процесом у воєнний час. Не було гостей на їх весіллі і церемонія за скороченою формою. Але, щастя від того менше не стало між двох сердець. Щирі вітання, вам, молодята Іван та Катерина!", - йдеться у повідомленні.
![](/media/img/650/2022/07/202207142520.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207144151.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207142809.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207144769.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207141729.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207148434.jpg)