![https://rv.npu.gov.ua](https://rivne.media/media/img/650/2019/01/u-rivnomu-v-kiosku-z-shaurmoyu-stavsya-vibukh-foto20190129_8137.jpg)
Учора в Рівному стався вибух у кіоску на вулиці Здолбунівська. Раніше повідомляли, що постраждали двоє чоловіків, однак, у поліції розповіли, що термічний опік І ступеня голови, обличчя, шиї, верхньої половини тулуба та рук отримала 26-річна жінка із села Обарів. Також обидва чоловіки отримали термічні опіки обличчя, рук чи тулуба. Вони перебувають в опіковому відділенні медзакладу Рівного.
За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області