В.о. міського голови Костополя пояснив відсутність підлеглих на робочих місцях

В.о. міського голови Костополя Давид Дідух пояснив, чому його підлеглі можуть бути відсутні на робочих місцях. 

Про це він написав у Фейсбук. 

- У мережі з'явилися дописи про відсутність на робочому місці одного з працівників міської ради. Маю кілька думок із цього приводу. Можливо, не всі знають, але дуже часто мої колеги працюють за межами приміщень міськради. Не всі сидять у кабінетах із 08:00 до 17:15. Багато працівників мають обов’язки чи отримують доручення, які неможливо виконати в стінах міської ради.

Наша громада включає місто, 29 сіл, займає площу понад 650 км2. У підпорядкуванні ради перебуває більше 30 закладів, установ та підприємств. На балансі міськради більше 150 об’єктів нерухомості. Через громаду пролягає понад 500 км доріг. Зважаючи на це, нерозумно спекулювати на темі перебування деяких працівників в приміщенні ради.

Насправді простіше перерахувати тих, хто «прив’язаний» до робочого місця. А саме працівники ЦНАПу, секретаріату, бухгалтери всіх відділів та управлінь. Де інші працівники міської ради, якщо їх нема в кабінеті? Поясню на реальних прикладах. Учора відділ інспекції з благоустрою опрацьовував центральну частину міста. Начальниця управління освіти відвідувала ліцей №6. А керівник управління інфраструктури проводив виїзну нараду на комунальному підприємстві. Начальниця відділу у справах культури, молодіжної політики та спорту відкривала спортивний турнір. Служба у справах дітей відвідувала дітей-сиріт громади. Юристка була у приміщенні суду. Усі працівники виконують свої функціональні обов’язки та мої доручення, що не завжди передбачає постійне перебування в кабінеті. Що вже говорити про мене, заступників міського голови чи старост? Часто наша робота потребує присутності в різних локаціях громади. Кабінети можуть бути зачиненими, а колеги можуть і не бачити.

Тому не варто маніпулювати фактом відсутності працівників у приміщенні ради. Особливо це стосується відділу мобілізаційно-секретної роботи та дотичних до цих питань людей. В умовах війни на органи місцевого самоврядування покладені додаткові функції, що стосуються оборони держави. У цьому випадку, на відміну від питань благоустрою, освіти, культури, я не буду деталізувати, - зазначив посадовець. 

Також він заявив, що останнім часом активісти "поширюють маніпуляції". Через це, мовляв, "уповільнюється робота органу місцевого самоврядування".

- За один день ми можемо отримати до пів сотні запитів, більшість з яких є дріб’язковими та складеними виключно для кількості. Ігнорувати такі запити заборонено законом.

Працівники, які отримують зарплату від платників податків, вимушено реагують на спам без сенсу від однієї людини. Замість того, щоб виконати поставлені завдання, що стосуються життєдіяльності та розвитку громади, - пише чиновник. 

Читайте також