![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024013010297625.png)
У Львові вчора, 29 січня, водій мікроавтобуса з Рівненщини збив пішохідку. Внаслідок отриманих ушкоджень постраждала потрапила до реанімації.
Про це інформують у поліції Львівської області.
Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 16.45 на вулиці Генерала Чупринки. Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Ford Transit», 31-річний житель Рівненської області, здійснив наїзд на пішохода, 61-річну львів’янку. Внаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована в реанімацію.
За цим фактом слідчі Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Правоохоронці встановлюють всі обставини події.
![](/media/img/650/2024/01/202401307882.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401306697.png)