![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090910283036.jpeg)
На Сарненщині учора, 8 вересня, сталась ДТП - мікроавтобус вилетів у кювет.
Як повідомляють у відділі комунікації поліції області, у аварії травмувалося троє людей.
ДТП сталась на трасі «Київ-Ковель-Ягодин» біля села Страшеве.
Поліцейські встановили, що через пошкодження колеса у транспортному засобі «Volkswagen Transporter» його 48-річна водійка не впоралася із керуванням та з’їхала в кювет, де авто перекинулось.
Загалом у салоні перебувало п’ятеро осіб. До лікарні доставили трьох пасажирів, зокрема й неповнолітнього, а також саму кермувальницю. Вона наразі перебуває у реанімації.
Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху.
![](/media/img/650/2022/09/202209095356.jpeg)
![](/media/img/650/2022/09/202209092705.jpeg)