Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Воїн із селища на Рівненщині поліг у бою в Харківській області

Млинівська громада втратила ще одного Героя і вірного сина України – Ласкаржевського Олександра Павловича, жителя селища Млинів, який відважно боронив територіальну цілісність та незалежність України на Харківщині.

Про це повідомляють на Фейсбук-сторінці Млинівської селищної ради.

"Кожен загиблий воїн – це новий шрам на наших душах…сьогодні ми отримали ще один…Вся громада низько вклоняється та схиляє голову в глибокій скорботі перед родиною загиблого. Співчуваємо Вашій втраті. Ми всі в неоплатному боргу перед нашими захисниками", - йдеться у повідомленні.

Про місце, дату поховання та зустріч кортежу, який буде доправляти тіло Героя, буде повідомлено додатково.

Читати також

08.12.2022 На «Північному» люди мерзнуть без опалення: керівників ОСББ запросили до Рівнеради

Тож для вирішення найбільш болючих питань запросили на спільну нараду з представниками міської влади, тепловиками та енергетиками керівників одних з найбільших ОСББ мікрорайону "Північний" Рівного. Саме жителі цих будинків найбільше мають перебої з електропостачанням та навіть із теплом. Тож під час спільної наради з’ясовували причини й шукали шляхи вирішення проблеми із безперебійним електропостачанням котелень. Зокрема, від учора без відключення працює котельня, яка подає тепло у понад 80 багатоповерхівок, в тому числі на вулиці Коновальця. Головна проблема у тому, що котельні, теплопункти та будинки відключають від електропостачання в різні часи, тож синхронізувати роботу, аби подати тепло в оселі немає можливості. Саме над вирішенням цих проблем активно працюють у місті. Як зазначив заступник міського голови Рівного Артем Ганущак, поступово проблеми будуть вирішуватися по кожній котельні, теплопункти та багатоповерхівці, аби врегулювати ситуацію із містом загалом. Начальник Рівненського міського РЕМ Віктор Літкіман наголосив: "Необхідно максимально зменшити споживання електроенергії. Потрібно пам'ятати, що необхідно вимикати з розеток усі прилади, тим паче на час планових відключень електроенергії. А коли електрика з'являється, не потрібно відразу все вмикати - чим більше вдасться зекономити, тим більше вірогідність збереження без пошкоджень кабелів та електрообладнання". Загалом, під час наради розглянули конкретно кожен випадок із представниками семи ОСББ на Північному. Саме так — кожна больова точка поступово та з індивідуальним підходом — і надалі вирішуватимуться проблеми.