Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Воїна з Рівненщини, який загинув від вибуху авіабомби, нагородили орденом "За мужність"

Воїна з Рівненщини Євгенія Войтовича нагородили орденом "За мужність" посмертно. Захисник загинув на початку травня у Маріуполі.

Про це повідомляють на сторінці Зарічненської селищної територіальної громади. Окрім цього Євгенію присвоєно чергове військове звання  - «Головний сержант».

5 травня 2022 року, в результаті прямого попадання авіабомби в Маріуполі загинув молодий Герой України Войтович Євгеній Володимирович. Житель села Вичівка.

"Будучи вірним присязі на захист Батьківщини, Євген віддав своє життя разом з планами на життя, мріями та своє майбутнє у своїх 22 роки! Беззаперечно захищав Маріуполь, допоки цинічно орки не скинули авіабомбу о 2.27 ночі та забрали десятки…сотні життів", - йдеться у повідомленні.

Завтра у селі Вичівка об 11 годині від рідного дому Євгена проведемо в останню дорогу.

Читати також

08.02.2023 Рівнянин звернувся до поліції, бо мама довго не брала слухавку

Близько 3-ї години ночі під час патрулювання на проспекті Генерала Безручка до інспекторів звернувся громадянин. Схвильований чоловік, розповів, що безліч разів телефонував своїй матері, але на дзвінки вона не відповідала. Його тривогу посилювало і те, що жінка мала проблеми зі здоров'ям. А оскільки була пізня година, то викликати таксі він не зміг. Патрульні одразу зголосилися допомогти. На щастя, з жінкою все виявилося добре, вона просто міцно заснула.