![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052912176641.png)
Волинські сапери, які їхали на ротацію на Схід України, першими допомагали жертвам дорожньо-транспортної пригоди, що сталася сьогодні на Рівненщині.
Про це розповіли в пресслужбі ГУ ДСНС України у Волинській області.
29 травня волинські сапери, які вирушили сьогодні вранці на чергову ротацію на Схід України, помітили наслідки автопригоди біля села Бронники на Рівненщині - на пустій автодорозі були два пошкоджені легковики, усередині - перебували люди.
Колона саперів зупинилася, аби допомогти потерпілим.
Піротехніки викликали екстрені служби й перекрили ділянку автодороги для проведення подальших робіт.
З'ясувалося, що в одному з легковиків перебував водій, в іншому, окрім водія, - ще двоє пасажирів. Усі були живі, хоча й зазнали травм різної важкості.
Волиняни допомогли чотирьом людям вибратися з понівечених транспортних засобів і надали їм долікарську допомогу, зупинивши кровотечі й обробивши порізи.
Ще одного потерпілого сапери деблокували з автомобіля під наглядом медиків, які прибули за викликом, і транспортували його до карети невідкладної допомоги.
Опісля працівники групи піротехнічних робіт продовжили рух за маршрутом.
Раніше ми писали: На трасі біля Рівного - лобове зіткнення: у ДТП постраждали 4 людей (ФОТО)
![](/media/img/650/2024/05/202405295819.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405294727.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405295722.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405295266.png)