Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Волонтерка з Рівного виконала на "Голосі" авторську пісню та розвернула крісло Дорофеєвої

Музична волонтерка з Рівного Лада Тивончук взяла участь у "Голосі країни-13". 

Від початку війни дівчина виступала для дітей-сиріт. Також Лада підтримувала своїм співом переселенців з Маріуполя та військових. Більше того вона не побоялась поїхати на передові позиції.

"Це було 10 кілометрів від Бахмуту. Обличчя були сповнені болем, в них не було життя. Але після того, як ми виступили, обличчя завжди мінялися – вони оживали. Я відчувала, що я там дуже потрібна і взагалі, що музиканти саме там дуже потрібні", - каже Лада.

На сцені "Голосу" дівчина виконала авторську пісню "Галактика" та розвернула крісло Надії Дорофеєвої. Як зізналась тренерка, це змусили її зробити глядачі. 

Читати також

01.12.2023 "Перехід на "дистанційку" через непрочищені дороги - неприпустимий", - Рівненська ОДА

На Рівненщину знову насувається негода. У вихідні очікується сніг із дощем, мороз, вітер та ожеледиця. У зв’язку з цим в. о. голови Рівненської ОДА Сергій Подолін провів наради з правоохоронцями, дорожниками, рятувальниками й керівниками структурних підрозділів. Під час засідання обговорили алгоритми реагування під час негоди. Сергій Подолін наголосив, що запровадження дистанційної форми навчання в школах через непрочищені дороги - неприпустиме. Безпека дітей і безперебійний освітній процес у громадах залежить від кожного керівника ТГ. Серед основних питань, які обговорили на нараді: робота Пунктів незламності, мобільний зв'язок у разі знеструмлення, облаштування місць для відстою великогабаритного транспорту, залучення додаткової техніки для порятунку людей на автошляхах, можливість унесення змін у графік пасажирських перевезень. Окрім того, із керівниками структурних підрозділів обговорили діяльність робочої групи «Прозорість і підзвітність», співпрацю з громадами області й обласний бюджет на 2024 рік.