Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Всього 2 години знадобилося поліції Рівненщини, щоб знайти зниклих хлопців

Поліцейські Рівненщини за дві години розшукали безвісти зниклих неповнолітніх.

Майже одночасно до поліції учора, 11 лютого, надійшло два повідомлення про зникнення хлопчиків: одного із Олександрійського реабілітаційного центру, а іншого — із Гощанського району.

Спочатку близько 17:00 повідомили про зникнення з реабілітаційного центру в Олександрії 14-річного вихованця. А вже менш, ніж за годину до правоохоронців звернулась жителька Симонова на Гощанщині, що її прийомний син пішов у магазин і не повернувся.

Працівники ювенальної превенції Рівненського районного відділення поліції, Гощанського відділення поліції та обласного управління у рамках кримінальних проваджень, розпочатих за фактом умисного вбивства, негайно організували пошуки втікачів, адже кожен з них раніше вже неодноразово залишав місце свого проживання.

Завдяки злагодженим та професійним діям поліцейські разом із працівниками реабілітаційного центру через дві години розшукали хлопців на одній із вулиць обласного центру.

З’ясувалося, що неповнолітні познайомилися у Центрі в Олександрії, де колись перебували разом. Зідзвонившись, хлопці цього разу вирішили втекти.

Поліцейські ювенальної превенції Управління превентивної діяльності вкотре наголошують неповнолітнім, які шукають пригод і планують втечу, що це не вирішить їхніх питань, а лише додасть клопоту близьким та правоохоронцям. Крім того, в пошуках дорослого життя, можна стати жертвою зловмисників.

За інформацією відділу комунікації поліції в Рівненській області

Читати також