Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Ввозили як допомогу, а потім виставили ціну: у підприємців вилучили 140 тис набоїв на ЗСУ

За клопотанням столичної прокуратури на потреби ЗСУ передано 140 тис набоїв до вогнепальної зброї.

Про це повідомляють у пресслужбі Офісу генерального прокурора.

За даними слідства, керівник та засновник мережі підприємств, що спеціалізуються на продажі товарів військового призначення, звернулись до військової частини Нацгвардії України із проханням надати їм сертифікат кінцевого споживача. Це потрібно було для ввезення на митну територію України бронепластин та захисних шоломів, які вони обіцяли безоплатно передати цій військовій частині.

Отримавши документи, підприємці ввезли з Республіки Польща 1500 бронепластин та 300 балістичних шоломів без сплати митних платежів.

Однак відмовились безкоштовно передати їх на потреби захисників України, але готові були продати за роздрібною ціною.

У подальшому ввезену військову амуніцію вони виставили на продаж через мережу своїх магазинів.

Правоохоронці повідомили підприємцям про підозру за фактом незаконного використання товарів безоплатної допомоги під час воєнного стану з метою отримання прибутку (ч. 3 ст. 201-2 КК України). У ході обшуків у них виявили та вилучили близько 140 тис набоїв до вогнепальної зброї, які передано на потреби Збройних Сил України.

Читати також

02.12.2022 Народні прикмети на грудень 2022: якою буде зима та урожай

У грудні сім погод надворі: віє, дме, кружляє, рве і мете. Якщо снігу в грудні випало багато, то буде врожай пшениці, а якщо грудень малосніжний, то врожаю чекати не варто... Сухий грудень - сухі весна й літо. Якщо грудень багатий опадами, то червень буде дощовий. Багатосніжний грудень - до багатосніжної зими. Якщо грудень м'який, то зима буде суворою. Грудень холодний, сніжний та з вітрами - на врожай. Якщо сніг у грудні ляже на підталу землю, грибів у наступному році не буде. Якщо в першому тижні грудня погода постійна, то зима буде довга. Якщо зима не настала в грудні і січні, то вона не настане до 10 лютого. Снігурі прилетіли в грудні - зима буде суворою. Як у грудні сніг заляже, то у серпні жито виляже. Якщо на початку зими йде сильний сніг, то на початку літа падатиме сильний дощ. Якщо спекотним був липень, то грудень буде морозяним.