Рівне Медіа

Вже відомо, хто став новим працівником апеляційного суду

Оголошено результати конкурсу на посади в апараті Рівненського апеляційного господарського суду. Повідомляє сайт "Судова влада України". 

До участі у конкурсі на зайняття вакантної посади головного спеціаліста фінансово-економічного відділу (безстрокова) допущено одну особу Віюка Василя Олександровича.

Не надійшло жодної заяви на зайняття вакантної посади категорії «В» - головний спеціаліст фінансово-економічного відділу (строкова).

За результатами конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста фінансово-економічного відділу (строкова), який відбувся 23 лютого 2018 року відповідно до п. 53 Порядку, кандидат під час проведення співбесіди за однією з вимог отримав середній бал нижче 0,5 та вважається таким, що не пройшов конкурсний відбір та не може бути включеним до загального рейтингу.

Конкурс відбувся 23 лютого 2018 року на підставі Закону України «Про державну службу» відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, та Положення про проведення конкурсів для призначення на посади державних службовців у судах, органах та установах системи правосуддя затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 05.09.2017 № 2646/0/15-17, згідно передбачених умов проведення конкурсу.

 За повідомленням відділу управління персоналом суду

Читати також