Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Вживали ковбасу і оселедець: двоє жителів Рівненщини отруїлись продуктами харчування

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

З початку тижня двоє жителів Рівненщини захворіли на ботулізм – вони вживали недоброякісні продукти харчування. Один хворий із міста Дубно, а інший із села Томашгород Рокитнівського району. В обох випадках підтверджено лабораторно.

Нині вони перебувають на стаціонарному лікуванні у інфекційних відділеннях. Перебіг хвороби – середньої тяжкості, їм ввели антиботуліничну сироватку.

У лабораторному центрі повідомляють, що пацієнти вживали сирокопчену курячу ковбасу в вакуумній упаковці, пресерву оселедця і салат «Шуба» власного приготування. 

До слова, з початку року в Рівненській області зафіксовано вже 6 випадків ботулізму, а у минулому році – 4.

 

Читати також

03.10.2023 У Рівному з`являться нові автобуси: який їх функціонал

У місті з’являться нові низькопідлогові автобуси середньої місткості і що головне, національного виробника. Відповідний громадський транспорт буде розрахований на 55 пасажирів, із них 22 місця — сидячі. Згідно із Національною стратегією зі створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року, ми повинні сприяти створенню якісно нової інфраструктури, яка буде інклюзивною для різних груп населення. План спрямований на розробку нових стандартів та нормативів доступності транспорту й безбар'єрності транспортної інфраструктури, саме тому автобуси будуть низькопідлоговими з пандусами і кріпленнями для маломобільних груп населення. Майбутні автобуси є екологічного стандарту Євро-5, який регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах транспортних засобів. В Європі такий стандарт вже тривалий час введений в дію. Сертифікат "Євро-5" у транспортному засобі підтверджує зниження викидів шкідливих речовин в атмосферу. Своєю чергою наявність такого стандарту у громадському транспорті Рівного також означає, що відтепер ми знаходимося на крок ближче до впровадження є-квитка! Закупівля проводитиметься в межах програми "Доступні кредити 5-7-9%". Такі автобуси потрібні місту, адже нині наш автопарк громадського транспорту перебуває поза цифрою у 18 років і тому його необхідно поступово оновлювати закуповуючи нові якісні види громадського транспорту.

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.