![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040511084115.jpg)
Директора навчального закладу на Сарненщині оштрафували за те, що взяв на роботу та преміював сина.
Про це повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури.
Як зазначається, директор одного з державних закладів освіти Сарненщини не повідомив безпосереднього керівника про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а також, перебуваючи в умовах такого конфлікту інтересів, видав накази про призначення свого сина на посаду викладача цього закладу та його преміювання.
Відтак, на посадовця склали 8 протоколів про адмінправопорушення, пов'язані з корупцією. За результатами їхнього розгляду суд притягнув його притягнули до відповідальності.
Постановою суду директора визнали винним та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3400 гривень.