"Я не згоден, що в ТЦК служать лише ухилянти", - бойовий медик із Рівненщини

Двоє бойових медиків із Рівненщини з перших днів війни вирішили долучитись до ЗСУ. 

Про це повідомляють у Рівненському обласному ТЦК. 

Як зазначається, чоловіки прийшли до військкомату у Корці вже зранку 24 лютого. 

Кажуть, що свої сумки зібрали заздалегідь. 

- Мотивація – бут корисним на війні! Ми тому і йшли, це була першочергова задача – опинитися в бойовій бригаді, – згадують чоловіки.

Так, Андрій ("Вірус") та Ілля ("Хук") стали військовослужбовцями роти охорони 5 відділу Рівненського РТЦКСП, де забезпечували охорону важливих об’єктів та роботу самого територіального центру комплектування. Однак, всидіти на місці вони не могли, адже хотіли приносити більше користі державі. І вже через чотири місяці чоловіки таки були переведені до новосформованого бойового батальйону, де все було з «нуля».

Так почався новий етап життя для захисників – уже тепер бойових медиків. Кожен з них розумів, що здобутий тут досвід, там допоможе не просто вижити, але і по-максимуму виконати свою роботу – врятувати життя побратимів. Тривалі підготовки, різноманітні курси – знань та вмінь забагато не буває.

- А чого боятися ТЦК? І я не згоден, що в ТЦК служать лише ухилянти чи хтось, хто хоче заховатися. Багато з тих, хто працював в ТЦК, тепер на війні, – так Андрій говорить про побратимів зі свого ТЦК. – І ми з ними тут зустрічаємося…

Нині вони в лавах 117 ОМ бригади майже рік воюють на найгарячіших напрямках. 

Читайте також