Рівне Медіа

Як бюджет Рівного пережив "ковідний" 2020-й рік?

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

У 2020 році бюджетом міста отримано понад 2 265 129,8 тис. грн. доходів, з яких 2150 918,1 тис. грн. надійшли до загального фонду та 114 211,7 тис. грн. - до спеціального фонду. Про це інформують у міській громаді.

У звітному році планові показники по власних доходах загального фонду виконано на 97,7 %.

Такий стан виконання доходної частини бюджету зумовлений запровадженням Кабінетом Міністрів України та владою міста обмежувальних заходів, пов’язаних з пандемією COVID-19. Верховною Радою України були ухвалені зміни до Податкового кодексу України, якими надавалися додаткові пільги платникам по сплаті місцевих податків і зборів (плата за землю, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки). Крім того, Рівненською міською радою були ухвалені рішення про звільнення платників єдиного податку першої і другої групи від сплати єдиного податку за червень.

Також на термін до закінчення карантину надано пільгу по сплаті орендної плати за користування майном, що є власністю територіальної громади міста, та платі за тимчасове користування місцями під рекламу (з 1 квітня по 31 липня 2020 року).

Варто зауважити, порівняно з відповідним періодом минулого року власні доходи загального фонду бюджету зросли на 7,4%.

За інформацією пресслужби Рівненської міської громади. 

Читати також