Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Як рівнянам отримати медикаменти за програмою "Доступні ліки"

Щоб скористатися програмою "Доступні ліки", найперше потрібно звернутися до сімейного лікаря, який видасть правильно оформлений рецепт на препарат, пише Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації.  

Отримати виписані медикаменти можна в аптеці з позначкою «Доступні ліки» – безкоштовно або з частковою доплатою.

За даними МОЗ, учасником програми є кожна третя аптека, а всього з державою співпрацюють близько восьми тисяч таких закладів.

Перелік можна дізнатися у медичному закладі, а також на сайті профільного відомства.

Нині за допомогою державних коштів українці можуть отримати 261 препарат для лікування цих хвороб: 59 із них – повністю безкоштовні.

Читати також

26.09.2023 Молодика з Рівненщини судитимуть за побиття трансгендерної військової у Львові

Чоловіку інимінували порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками (ч. 2 ст. 161 КК України). Як встановил розслідування, у серпні 2023 року на одній із центральних вулиць Львова обвинувачений напав на трансгендерну військову. Він ображав її словесно, а після цього наніс декілька ударів кулаками та ногою по обличчю. Нагадаємо, 15 серпня у центрі Львова побили трансгендерну військову. Як зазначається, вона взяла відпустку та приїхала на похорон матері. Під час розмови зі своїм хлопцем до неї підійшов незнайомець та почав агресивно поводитися, після чого вдарив її. Згодом нападник попросив у Хелен вибачення.