![Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2020/06/yak-u-rivnomu-vidznachatimut-den-konstitutsii-i-de20200625_7772.jpg)
Цієї неділі, 28 червня, в Україні відзначатимуть День Конституції і День молоді. Щороку у цей день відбуваються урочистості, влаштовують концерти, виставки, ярмарки, змагання тощо.
Цьогоріч пандемія коронавірусу внесла свої корективи. Як розповів нашим журналістам речник міської ради Микола Прокопчук, жодних святкувань у Рівному не буде через введені карантинні заходи.
Єдине – завтра відбудеться нагородження молоді на сцені у парку Шевченка.