Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Як "якісно" відремонтували дорогу у Рівному (ФОТО)

фото - Фейсбук

Ось така робота 11.04.18р. міського комунального підприємства ШЕУ під керівництвом Віктора Климука по вулиці Дубенській та Соборна, 205. Повідомляє спільнота АВТО ЄВРО СИЛА-Рівне.

- асфальтобетон використовують не тої марки, мішають вторинний раніше зрізаний асфальт з дуже великою фракцією щебеню 40мм;
- ремонтні карти не вирізають як потрібно, вирізають якнайменше, щоб зекономити;
- глибина ремонтних карт робиться менше 5см., щоб зекономити асфальтобетон;
- не вирізають ремонтні карти під прямим кутом, економлячи на мото та людських годинах;
- залишають за собою безліч недоліків, таких як ями тріщини, горби, провалені люки та інше, щоб була змога потім переробити;
- взагалі не роблять під'їзди з інших вулиць, бордюри, зливні люки тощо.

По даному факту було написано дві заяви про притягнення до адміністративної відповідальності та дві заяви за фактом крадіжки державних коштів.

Читати також

28.09.2023 Росіяни поширюють черговий фейк про нібито озброєння на Рівненській АЕС

У мережі шириться фейкова інформація, що нібито Сили оборони складають ракети HIMARS, SCALP, Storm Shadow, різні БПЛА-камікадзе та боєприпаси із збідненим ураном на Хмельницькій та Рівненській АЕС на заході України та у прилеглих регіонах. Таку інформацію поширюють користувачі соцмереж з посиланням на неназваних «турків». Відтак правдою є те, що 22 вересня, через тиждень після перших повідомлень про зброю на станціях, Міжнародне агентство з атомної енергії опублікувало доповідь, у якій йшлося про те, що експерти не побачили ніяких порушень на станціях з боку ЗСУ чи взагалі будь-кого. Єдине озброєння, яке виявили експерти МАГАТЕ, помітили на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції, зазначили журналісти StopFake.