Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Як зміниться життя Корецького району у 2018 році? (ФОТО)

Дороги, сільська медицина та соціальні об’єкти - на ці проекти Корецького району в 2018 році спрямують основні зусилля та кошти. Повідомляє сайт Рівненської ОДА. 

Як повідомив заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір під час засідання сесії Корецької райради, цьогоріч у районі планують відремонтувати три місцеві дороги: Корець - Великі Межирічі- Вовкушів, Самостріли - Великі Межирічі, Корець-Топча - Вовкушів. На ці автошляхи буде виділено близько 8,5 мільйонів гривень.

В рамках співпраці з Світовим банком заплановано реконструкція чотирьох лікарських амбулаторій в селах Велика Клецька, Головниця, Користь та Невірків. Наразі триває процедура тендерних закупівель послуг.

Також обласного бюджету розвитку виділено 5 млн гривень на реконструкцію очисних споруд, на ремонт Корецького районного будинку культури і дозвілля – 700 тис. гривень, а на заміну вікон у Корецькій школі № 3 – 600 тис. грн. (на фото знизу).

У рамках робочої поїздки Віталій Ундір побував на об’єктах, що планується відремонтувати, відвідав туристичний центр та провів особистий прийом громадян

Читати також

04.02.2023 Жителі громад з Рівненщини придбали для ЗСУ дві автівки

Прихожани Свято-Хрестовоздвиженського храму села Соснівка Семидубської громади колядували, щоб підтримати ЗСУ. Так, під час різдвяних свят віряни зібрали 67 тис.грн. До зібраної суми додали іще 43 тис. грн. із коштів храму та придбали позашляховик Mercedes. Його з-за кордону доставив місцевий житель. Автівку, яку довантажили гуманітарною допомогою, передали одній із військових частин, де несуть службу жителі Соснівки. Черговий автомобіль для ЗСУ придбали й мешканці Привільненської громади. Автомобіль Volkswagen Transporter купили за рахунок благодійних коштів працівників апарату сільської ради, закладів та установ громади. Його передали військовослужбовцям в зону бойових дій.