Рівне Медіа

Як зміниться життя Корецького району у 2018 році? (ФОТО)

Дороги, сільська медицина та соціальні об’єкти - на ці проекти Корецького району в 2018 році спрямують основні зусилля та кошти. Повідомляє сайт Рівненської ОДА. 

Як повідомив заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір під час засідання сесії Корецької райради, цьогоріч у районі планують відремонтувати три місцеві дороги: Корець - Великі Межирічі- Вовкушів, Самостріли - Великі Межирічі, Корець-Топча - Вовкушів. На ці автошляхи буде виділено близько 8,5 мільйонів гривень.

В рамках співпраці з Світовим банком заплановано реконструкція чотирьох лікарських амбулаторій в селах Велика Клецька, Головниця, Користь та Невірків. Наразі триває процедура тендерних закупівель послуг.

Також обласного бюджету розвитку виділено 5 млн гривень на реконструкцію очисних споруд, на ремонт Корецького районного будинку культури і дозвілля – 700 тис. гривень, а на заміну вікон у Корецькій школі № 3 – 600 тис. грн. (на фото знизу).

У рамках робочої поїздки Віталій Ундір побував на об’єктах, що планується відремонтувати, відвідав туристичний центр та провів особистий прийом громадян

Читати також