Рівне Медіа

Які знаки Зодіаку найбільш стресостійкі?

Фото - відкриті джерела

Як виявилося, найбільше тривог дістається самим позитивним знакам — Терезам, Близнятам і Водоліям. А ось Овни і Раки можуть похвалитися спокоєм, інформує Ukr.Media.

Вони не схильні до переживань, з легкістю виходять з будь-яких стресових ситуацій. Не варто забувати і про Cтрільця, Лева і Овна.

Ці знаки також знаходяться в списку найбільш стресостійких.

Телець

Дуже терплячий. Це не означає, що він не нервує, просто він вміє швидко відновлюватися. Тельці не люблять скандали і розбирання, вони дуже швидко відходять від негативу. Телець не любить різких змін в житті. Він не буде змінювати роботу або щось у відносинах. Якщо Тельцю щось не подобається, він просто піде.

Стрілець

Цих людей відрізняє високий рівень самоконтролю. Стрільці завжди знаходять в собі сили, щоб впоратися з будь-якою життєвою ситуацією. Представники цього сузір'я рідко скаржаться на життя і швидко приходять в норму після будь-яких конфліктів.

Рак

Дуже чутливі і емоційні. Вони не люблять сваритися і часто проявляють агресію. Рак дуже швидко відновлюється після будь-якого конфлікту і завжди шукає шляхи примирення. Але при цьому такі люди образливі і злопам'ятні. Тому варто уникати будь-яких сварок з представниками цього знака.

Лев

Якщо у вас є близька людина, яка народилася під знаком Лева, то ви знаєте, що він не з тих, хто буде скаржитися на життя.

Леви — це ті люди, які вміють радіти життю і ніколи не бувають в поганому настрої. Вони завжди знайдуть, чим зайнятися і як розважитися. Вони не люблять, коли їх турбують, і намагаються зробити все, щоб їх ніхто не турбував.

Овен

Овнів можна назвати найбільш стресостійкими людьми. Вони вміють контролювати себе, не дають емоціям взяти верх. З них виходять відмінні психологи.

Овен не схильний до переживань і завжди знаходиться в гарному настрої. Овен знає, що робити в екстрених випадках, він завжди знає вихід з будь-якої ситуації. Овен вміє справлятися зі стресами і швидко повертається до нормального життя.

Читати також