Яких помилок варто уникати під час запуску контекстної реклами

Щоб досягти успіху, будь-якій компанії необхідно підвищити впізнаваність свого бренду. Якщо ви хочете, щоб клієнтам сподобався ваш сайт, ви повинні добре попрацювати над його створенням. Пошук цільових клієнтів — найважливіша частина цих зусиль. З контекстною рекламою ви можете зробити саме це. Щоб дарма не витрачати гроші на PPC-рекламу, варто уникати поширених помилок.

1. Не зациклюйтесь надто сильно на генерації трафіку

Хоча кампанія з оплатою за клік зазвичай призводить до збільшення трафіку, це не має бути єдиною метою. Якщо ваші рекламні пропозиції надто загальні, ви отримаєте багато відвідувачів сайту, але більшість із них не будуть зацікавлені у вашому продукті.

Кожна кампанія PPC повинна мати конкретні цілі, які принесуть пряму користь компанії. Наприклад, якщо ви новачок у PPC, вам варто зосередитись на залученні більшої кількості якісних потенційних клієнтів. Можливо, ви утримуєте клієнтів на своєму сайті, але вони не здійснюватимуть покупки. Або ж вашою метою є покращення конверсій. У вас можуть бути відвідувачі, які приходять на сайт і купують, але витрачають лише невелику суму грошей. У цьому разі мета вашої кампанії — збільшення середнього чека.

2. Не спрямовуйте відвідувачів на погано спроєктований чи повільний сайт

У вас може бути найефективніша PPC-реклама у світі, але якщо ваш сайт або цільова сторінка неактуальна, повільна або заплутані, то ці відвідувачі підуть, і ви змарнуєте свій бюджет.

Швидкість, дизайн сайту та ясність мають значення. Переконайтеся, що ваш вебресурс загалом працює швидко, має інтуїтивно зрозумілу навігацію та чітко написаний текст. Ці фактори справляють гарне враження на клієнтів і підвищують ймовірність того, що вони зроблять бажану дію.

3. Не забудьте увімкнути заклик до дії

Як тільки відвідувачі потрапляють на цільову сторінку, ви повинні сказати їм, чого ви від них хочете. В іншому разі вони зазвичай озираються навколо і йдуть на інший сайт. Поясніть, яким буде наступний крок і чому варто його зробити.

Наприклад, ви можете захотіти, щоб відвідувачі підписалися на розсилку. Якщо так, помістіть швидку та просту форму підписки так, щоб вони могли її одразу побачити; використовуйте графіку та яскраві кольори, щоб їх було легко помітити. Розкажіть потенційним клієнтам, що їх може очікувати, якщо вони зареєструються. Якщо ви хочете, щоб у вашому інтернет-магазині купували, розмістіть свої найпопулярніші товари на головній сторінці та розкажіть про спеціальні акції.

 

4. Не нехтуйте тестуванням та відстеженням KPI

Проведення PPC-кампанії на віру практично гарантує марну трату грошей. Перевірте всі її елементи, зокрема заголовок, таргетинг та повідомлення про оголошення, а також текст та дизайн цільової сторінки. Використовуйте A/B-тестування, щоб побачити, які елементи працюють найкраще, виключіть неефективні. Ви можете вимірювати результати за ключовими показниками ефективності (KPI) на панелі керування PPC. Для цього оцініть рейтинг кліків, коефіцієнт конверсії, ціну придбання та вартість кліку.

5. Не ігноруйте загальну картину

Також важливо вивчити вашу PPC-кампанію загалом. Чи не витрачаєте ви більше на рекламу, ніж заробляєте від нового бізнесу?

Виміряйте рентабельність інвестицій вашої PPC-кампанії (чистий прибуток, поділений на витрати на рекламу) та визначте рентабельність інвестицій у рекламну кампанію (отриманий дохід, поділений на витрати). Можливо, ваші оголошення показуються наявним клієнтам, які просто збирають ваші безкоштовні подарунки, або ж ваші кампанії не такі ефективні, як могли б бути.

Прибуток від PPC-реклами — це мистецтво

Реклама з оплатою за клік може бути дуже ефективною, якщо все зроблено правильно, але для досягнення відмінних результатів потрібен досвід. Компанії PPC не такі прості, як можуть здатися. Розміщення прибуткової реклами з оплатою за клік є своєрідним мистецтвом. Обов'язково уважно вивчіть кожну деталь своєї рекламної кампанії, витратьте час та зусилля на те, щоб сформувати оптимальну стратегію.

Джерело: https://elit-web.ua/kontekstnaja-reklama-kiev