Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Йдуть через низькі зарплати: чи чекати масових звільнень патрульних у Рівному

У Харкові масово звільняються патрульні поліцейські. Головною причиною називають низьку заробітну плату. Про це із посиланням на начальника обласного управління патрульної поліції Олену Стрижак повідомляє Суспільне. 

За її словами, протягом року звільнилось близько 100 поліцейських. Нині у місті є нестача екіпажів. 

Тим часом на Рівненщині поки що такої проблеии немає, наголошує речниця патрульної поліції у Рівненській області Оксана Юрченко. Проте в разі непідвищення заробітної плати, прогнозується, що з нового року лави патрульних покинуть близько 25 % 

- Критичної ситуації із кадрами у Рівному наразі немає. Проте ситуація в Україні загалом - невтішна через те, що відтік кадрів спостерігається. Люди звільняються через низьку заробітну плату. 11 тисяч - для молодої людини, яка побудувала сім'ю, в якої дружина в декреті, діти - це явно недостатньо. Багато хто чекає нового року і збільшення зарплати. Прогнозується, що 25 % людей звільняться після нового року через зарплату. У нас абсолютно неконкурентна зарплата, - розповіла Оксана Юрченко "Рівне Медіа". 

До слова, в обласному управлінні патрульної поліції Рівненщини нині працює понад 500 патрульних. 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.