![](https://rivne.media/media/img/650/2022/05/2022051217106260.png)
У Гощанській громаді сьогодні провели в останню дорогу молодого військового Євгена Карпця.
Про це повідомили у Гощанській селищній раді.
"Йому було лише 21. Молодий, перспективний, завжди готовий підставити своє плече. Проте життя розпорядилося по-своєму - Захисник загинув внаслідок масового артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Золоте в Луганській області", - йдеться у повідомленні.
Попрощатись з Героєм, розділити біль непоправної втрати з рідними та провести його в останню дорогу прийшли жителі та керівництво громади, друзі, всі, хто знав Євгена.
![](/media/img/650/2022/05/202205127975.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205127088.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205124058.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205128222.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205124311.jpg)