Юні волонтерки з Рівненщини відправили вже другий автомобіль для ЗСУ

В Острозі троє дівчат відправили вже другий автомобіль для українських військовослужбовців. 

Як повідомляють у Рівненській ОВА, Єлизавета Аршинова, Дарина Олішевська та Юлія Степанюк волонтерять ще з 2014 року.

Під час благодійних ярмарків продавали вироби зі стрічок та бісеру, виготовлені власноруч. За виручені кошти разом із своми батьками купували амуніцію та спеціальні військові годинники.

На початку повномасштабної війни дівчата долучилися до плетіння маскувальних сіток. Далі вирішили продавати солодощі, квіти, еко-сумки, а кошти передавати на потреби 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Перша сума, яку вдалося зібрати - 10 тисяч гривень. Далі дівчата вирішили подвоїти свої старання і вже виходили на ярмарки двічі на тиждень – щочетверга та щонеділі. Таким чином вже назбирали на два автомобілі – є Skoda Oktavia Combi та Фольксваген Т4.

«Насправді, ми лише частина команди волонтерів, - розповідає Єлизавета Аршинова. - Є ще багато людей, які допомагають нам із пошуком авто, доставкою, фарбуванням та ремонтом. Волонтерять як люди похилого віку, і діти з батьками. Маленькі клієнти допомагають не тільки купуючи щось, а й самі випікають, приносять свої десерти на продаж».

Навесні окрім виробів вони продавали тюльпани. Дівчата згадують, що до них часто приїздив дідусь на велосипеді. Він дуже хотів придбати цибулини та висадити їх біля будинку, але у нього не було коштів. Тому вони просто подарували йому пакет з насінням тюльпанів, а вже через тиждень він приніс гроші.

Читайте також