Рівне Медіа

З обласного бюджету виділили кошти на підтримку спорту

Фото - ілюстративне

На минулій сесії обласної ради, яка відбулася 19 серпня, депутати проголосували за проєкт рішення «Про внесення змін до обласного бюджету Рівненської області на 2021 рік».

Відповідно до розподілу, депутати виділили з обласного бюджету кошти на підтримку спортивної галузі. Зокрема, 1 млн грн отримає  ГС «Баскетбольний клуб «Рівне» на проведення навчально-тренувальних зборів та забезпечення участі чотирьох команд у чемпіонатах і кубку України з баскетболу. Також 200 тис грн виділено на фінансову підтримку Рівненській обласній федерації волейболу для підготовки, організації та проведення обласних змагань з волейболу, підготовки та участі збірних команд у чемпіонатах та Кубках України та 200 тис грн - для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи Рівненській міській громадській організації «Міні-футбольний клуб «Рівне».

Окрім того, для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи ГС «Рівненський футбольний клуб «Верес-Рівне» з обласного бюджету було виділено 1,2 млн грн.

Нагадаємо, що з обласного бюджету також виділено додаткові кошти у сумі 3017,432 тис грн. З них 2500 тис грн – на придбання квартир спортсменам Рівненської області Михайлу Романчуку та Олегу Омельчуку, які здобули медалі на Олімпійських іграх Токіо-2020, та 517 тис грн – на одноразові грошові винагороди цим спортсменам та їхнім тренерам.  

Читати також