Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

З перших днів став на облік у військкоматі: у Рівному попрощаються з гранатометником Сергієм Богатьком

Завтра у Рівному попрощаються із захисником Сергієм Богатьком. 

Про це повідомляє Рівненська міськрада. 

31-річний солдат загинув 22 листопада під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

Сергій Богатько народився у Рівному, закінчив місцеву 8 школу, за тим здобув фах вчителя історії у Рівненському державному гуманітарному університеті.

"Надзвичайно добра, щира, позитивна людина, яких не так багато у нашому світі. Саме таким був Сергій. Він любив історію та риболовлю, активний відпочинок на природі, захоплювався історичною реконструкцією," - розповідає про Героя його дружина Катерина.

Сергій не служив в армії, не мав військового досвіду. Але коли війна постукала у двері, з перших днів став на облік у військкоматі, чекав на виклик. Він вважав своїм обов'язком захищати рідну землю, родину, дружину та єдину донечку.

Надзвичайно чесний, благородний, людина слова, котра завжди робить по совісті і на совість - таким пам'ятають Сергія Богатька рідні та друзі.

Наприкінці вересня він отримав повістку і поїхав захищати рідну землю. Служив гранатометником.

"Сергій не розповідав багато про військові справи. Не хотів, щоб ми переживали. Натомість говорив про їхній побут, про людей, з якими служить. А коли їх перекинули на Донецький напрямок, сказав, що поряд залишилися тільки справжні чоловіки, з якими не страшно, які завжди прикриють спину..." - каже Катерина.

Прощання із Героєм відбудеться у вівторок, 29 листопада, о 10.30 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі "Нове".

Читати також