Рівне Медіа

З початку року податкова стягнула 1,4 млн гривень із боржників Рівненщини

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області  інформують, що з початку 2020 року на Рівненщині з рахунків боржників за оперативними даними вже стягнуто 1,4 млн. гривень.

Податківці звертають увагу платників податків, що наявність податкового боргу призводить до негативних наслідків не тільки для державної казни, а й для самого платника. Зокрема, наявність податкового боргу та/або заборгованості з єдиного внеску у фізичних чи юридичних осіб може обмежити право громадянина, фізичної особи – підприємця (керівника юридичної особи) на виїзд за межі України.

Так, з метою забезпечення виконання судового рішення щодо стягнення податкового боргу, податкові органи звертаються до державної виконавчої служби з ініціативою обмеження у судовому порядку у виїзді боржника за кордон.

З переліком боржників юридичних та фізичних осіб  можна ознайомитися  на офіційному вебпорталі ДПС України за посилання:

https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/296361.html.

Крім того, наявність або відсутність податкового боргу можна перевірити за допомогою електронного сервісу «Дізнайся більше про свого бізнес партнера  за посиланням:

 https://tax.gov.ua/businesspartner

Читати також