Рівне Медіа

З Рівненщини видворили поляка-нелегала

Учора працівники управління міграційної поліції Рівненської області разом із працівниками обласної міграційної служби видворили з України 39-річного поляка. Зробили це на пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ». 

Громадянину Республіки Польща на найближчі п'ять років заборонили в'їжджати на територію України. 

У відділі комунікації поліції області зазначають, що чоловіка викрили на неодноразовому порушенні міграційного законодавства. 

39-річний поляк жив і на Волині, в на Рівненщині з 2018-го року без документів і постійного місця реєстрації. Також, повідомляють у поліції, він переховувався від правоохоронців.  

У березні цього року його знайшли в одному з населених пунктів на Млинівщині. До видворення він був у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, що на території Волинської області. Після оформлення необхідних документів та на підставі ухвали суду його примусово видворили з території України до країни походження.

Чоловік  неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності  за частиною 1 статті 203 КУпАП та відносно нього приймалося рішення про примусове повернення в країну походження, яке він не виконав.

 

Читати також