Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

За кого рівняни готові голосувати на виборах міського голови?

На початку серпня Соціологічна група «Вибір» провела опитування серед рівнян, аби дослідити електоральну ситуацію у місті. Спілкувались методом face-to-face, тобто, з респондентом говорили особисто, а не по телефону.

Результати оприлюднив керівник групи, соціолог Роман Микитюк. Відтак, якби найближчої неділі відбулись вибори міського голови Рівного (Рівненської ОТГ), то впевнену перемогу отримав би Віктор Шакирзян. 21,2% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився, за кого з кандидатів голосувати, обрали б саме його. На другому місці із різницею у майже 5% - Святослав Євтушенко. Загалом до п’ятірки фаворитів рівнян увійшли ще Галина Кульчинська, Олег Осуховський та Олексій Муляренко.

Згідно із опитуванням, навіть при моделюванні результатів виборів міського голови Рівного з урахуванням партійності кандидатів, Віктор Шакирзян, як самовисуванець, теж здобуває найбільший відсоток підтримки жителів Рівного.

До слова, участь у опитуванні Соціологічної групи «Вибір» взяли 500 рівнян, можлива похибка не більше 4,4%. Додамо, що Роман Микитюк вже не вперше дає передвиборчі прогнози, які підтверджуються після оголошення результатів. Він також має досвід співпраці зі всеукраїнськими соціологічними структурами, наприклад групою «Рейтинг» та TNS.

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.