![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022080210578986.jpg)
З початку року на Рівненщині піротехніки виявили та знищили понад 1600 боєприпасів часів Першої та Другої світової війн.
У ДСНС попереджають, що боєприпаси часів війни можна виявити під час проведення земляних робіт на власних присадибних ділянках, у лісі, на полі, поблизу річок.
У такому разі треба бути максимально обережними. У випадках виявлення підозрілих металевих предметів ззовні схожих на боєприпаси часів війни негайно повідомляйте про знахідки на цілодобові номери Служби порятунку області "101" або "112".