Рівне Медіа

За січень на Рівненщині працевлаштували більше 20 демобілізованих

  Учасники АТО та переселенці продовжують отримувати послуги служби зайнятості

 «Послуги Рівненської обласної служби зайнятості у січні 2018 року продовжували отримувати554 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції. З них мали право на отримання допомоги по безробіттю 425 осіб» - повідомив директор ОЦЗ Іван Ткачук.

 Всього у січні 2018 року працевлаштовано 21 учасника АТО, проходили професійне навчання 41 особа.  Профорієнтаційними  послугами скористалася 391 безробітна особа.

У січні 2018 року послуги служби зайнятості Рівненщини отримували 60 осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО. Мали статус безробітного 43особи, з них отримували допомогу по безробіттю 33 особи.

З початку окупації АР Крим та проведення антитерористичної операції за сприяння служби зайнятості Рівненщини працевлаштовано 471 внутрішньо переміщену особу.

Станом на 1 лютого 2018 року на обліку у службі зайнятості Рівненщини перебували 461безробітний з числа учасників АТО та продовжував отримувати послуги 41 безробітний із числа ВПО.

У службі зайнятості постійно ведеться роз’яснювально-інформаційна робота з цими категоріями громадян для пришвидшення їх працевлаштування.

 

За інформацією обласного центру зайнятості

Читати також