Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Забудовника ЖК "На Щасливому" нагородили почесною грамотою за значний внесок у розбудову Рівного

Рівняни заслуговують на якісне, комфортне та доступне житло. Саме такої думки притримується забудовник житлового комплексу “На Щасливому” Роман Курис.

7 серпня Рівненська міська рада нагородила його почесною грамотою за значний внесок у розбудову Рівного. Адже за шість років занедбане поле перетворилося у сучасне європейське містечко.

– Грамота приурочена до Дня будівельника. Адже спеціальна комісія вирішила нагородити Романа Куриса як одного із найкращих та найпотужніших будівельників Рівного. Комісія відзначила його здобутки та вклад у місто, – зауважив прес-секретар рівненського міського голови Микола Прокопчук.

Сам Роман Курис розповідає, що починалося будівництво житлового комплексу з  одного будинку.

– Починали з одного будинку, нині “На Щасливому” їх майже тридцять. Житловий комплекс переріс у новий район міста, який постійно розширюється і розвивається, – розповідає Роман Курис.

– Зараз житловий комплекс перетворився у надсучасний мікрорайон. Адже ЖК “На Щасливому” перший комплекс з фонтанами. Їх у нас вже два. Також ми дбаємо про безпеку наших мешканців. Тому по всій території комплексу встановлена сучасна надійна комплексна система відеоспостереження, – каже забудовник. 

Про те, що житловий комплекс розвивається свідчить також днями відкритий дошкільний освітній заклад “BabyLand”. Окрім того, “На Щасливому” наразі облаштовують зупинки громадського транспорту та вирішують питання із курсуванням міської маршрутки.

– Мені подобається проектувати ідеї будинків, які в результаті вдається успішно реалізовувати. Коли почав займатися будівництвом, то відчув, що отримую від цієї роботи надзвичайне задоволення, а це – рідкість сьогодні. І ось вже створив один з кращих масштабних житлових комплексів у Рівному, що і відзначили наші керівники міста.

 

Читати також

02.10.2022 На Рівненщині планують висадити понад 20 га обліпихи

“Ми вже розробили проєкт майбутньої плантації обліпихи, але з сортами, які будемо вирощувати, ще не визначалися. Знаємо тільки, що це буде декілька сортів, не один. Можливо, це будуть нові європейські сорти, адже хочемо отримувати великі та гарні ягоди, – зазначає директор компанії «Смачна ягідка». За словами Петра Нікітчука, наразі ринок збуту обліпихи є, хоча ціна на неї тримається не дуже висока. В основному обліпиху з гілочкою купують з метою подальшого заморожування. “Але загалом ми хочемо вирощувати різні ягоди. Можливо, висадимо ще 1 гектар шипшини. Я вважаю, це не надто перспективна культура, але й 1 гектар – це не так і багато, тому, думаю, що ми без проблем реалізуємо цей урожай”, – додає директор фермерського господарства