![](https://rivne.media/media/img/650/2022/05/2022051315214399.jpg)
Рівнянину, який спричинив ДТП біля обласного центру, у якій загинуло немовля, змінили вирок. Замість 4 років він відбуватиме покарання 7 років.
Інформують у Рівненській обласній прокуратурі.
Аварія сталась у квітні 2020 року на автошляху від Великого Житина до Рівного. 39-річний чоловік на автівці BMW 520І порушив правила дорожнього руху та не надав перевагу у русі автомобілю ВАЗ-2106. Внаслідок цього відбулося зіткнення.
Як підтвердив огляд, водій був у стані наркотичного сп'яніння.
У ДТП загинула 8-місячна дитина. Ще дві жінки травмувалися. Усі постраждалі - пасажири ВАЗівки.
Цьогоріч водія було визнано винним та засуджено до 4 років ув'язнення.
Прокурори не погодились із таким вироком та оскаржили рішення суду. Рівненський апеляційний суд пристав на доводи прокурора і призначив нове покарання — 7 років позбавлення волі із позбавленням права керування транспортними засобами на 3 роки.