Загрузла навіть снігоочисна машина: на Рівненщині поліцейські допомагали водіям (ВІДЕО)

Ситуації через ускладнені погодні умови трапляються найрізноманітніші: хтось не може здолати підйом, не розраховує висоту снігового покриву, хтось опиняється в кюветі, у когось в авто розряджається акумулятор. Іншим просто необхідна допомога — розчистити сніг.

Так, на Дубенщині на польовій дорозі між селами Перенятин та Копані «застрягла» снігоочисна машина. Мобільного зв’язку немає — відтак і повідомити нікому. На щастя, в цей час проїжджав поліцейський офіцер громади. Він звернувся до підприємства, адміністрація якого відправила на порятунок спецтранспорт дорожників.

Виявився заблокованим на власному подвір’ї житель села Полиці Вараського району. Тож чоловік звернувся на спецлінію 102. Екіпаж сектору реагування патрульної поліції швидко розчистили стежину від снігу.

А неподалік села Батьків поліцейські офіцери Радивилівської ТГ допомогли водієві легковика. Через пошкоджене колесо чоловік виявився сам на сам зі своїми проблемами посеред дороги. Втім, саме в цей час проїжджали правоохоронці.

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненщини.