Заправився і не розрахувався: на Рівненщині затримали водія, який "забув" заплатити за пальне

Вночі, близько 2-ї, на лінію 102 надійшов виклик про те, що на одній з заправок на Костромський водій не розрахувався за пальне в розмірі 1400 грн. Транспортний Mitsubishi Space Star, ймовірно причетний до крадіжки, був помічений на Соборній. Патрульні вирішили зупинити цей транспортний засіб.

Однак на вимогу працівників поліції водій не зупинявся, а навпаки пришвидшився, продовжував рух, під час якого пасажири вказаного автомобіля почали викидати невідомі предмети в напрямку руху патрульного авто з метою його ушкодження та уникнення відповідальності. 

Внаслідок чого службовий транспортний засіб отримав механічні пошкодження. Під час втечі водій автомобіля неодноразово порушував ПДР наражаючи інших учасників на небезпеку. Надалі на автодорозі м-06 поблизу населеного пункту Синів внаслідок блокування авто зупинили. Водія та пасажирів затримали. 

Оскільки в діях даних осіб вбачались ознаки кримінального правопорушення патрульні викликали слідчо-оперативну групу та забезпечили охорону місця події до прибуття слідчих.

Патрульна поліція Рівненської області

Читайте також