Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Заступник Голови Нацполіції Ігор Клименко провів робочу нараду

Робочі наради із особовим складом ГУНП Рівненщини та Острозького відділу поліції першого червня провів заступник Голови Нацполіції Ігор Клименко. Серед основних питань, на яких акцентувалася увага — посилення превентивної функції поліції та спільної відповідальності за безпеку громадян.

Ігор Клименко зазначив, що Рівненська область — єдина, де на сьогодні збільшена кількість нарядів патрульної поліції, робота яких повинна бути не тільки оперативною, а й ефективною для отримання населенням якісних поліцейських послуг.

Також заступник Голови Нацполіції наголосив керівникам територіальних підрозділів області на укомплектуванні посад дільничних офіцерів, які у співпраці з органами місцевого самоврядування мають досягти таких результатів, аби кожен мешканець того чи іншого населеного пункту почувався захищеним і в будь-яку хвилину міг розраховувати на кваліфіковану допомогу. Для цього необхідна взаємодія із територіальними громадами, які можуть делегувати на посади дільничних людей, яким вони довіряють.

Наостанок Ігор Клименко подякував усім, хто долучився до облаштування ситуаційного центру в Головному управлінні Нацполіції в Рівненській області та побажав поліцейським високої довіри громадян до їхньої роботи.

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області

Читати також