![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040416571150.png)
Заступниця голови Дубенської РВА Ірина Кружайло зустрілася із жителями Донеччини, що днями прибули на Дубенщину евакуаційним потягом.
Про це повідомили в пресслужбі Дубенської РДА.
Спільно з начальником управління соціального захисту райдержадміністрації Оксаною Бойко, керівництвом і відповідальними за розміщення ВПО в громадах, вони відвідали людей у місцях тимчасового проживання та приватних будинках у Мирогощі, Варковичах та Іванні.
Як повідомляють, люди цілком задоволені умовами проживання, отримали продукти першої необхідності, місцеві жителі допомогли з консервацією та овочами. Серед питань, які найчастіше піднімалися під час зустрічей, – пошук роботи. Також було визначено потреби сімей із дітками й одиноких людей. Їм буде надана вся необхідна допомога.
![](/media/img/650/2024/04/202404046742.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404047499.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404048227.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404048656.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404046331.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404043260.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404048343.png)