Завтра на Рівненщині відкриють новий дитячий садочок (ФОТО)

http://www.rv.gov.ua

Перший новозбудований в селищі Оржів двоповерховий дошкільний навчальний заклад на 8 груп вже незабаром відчинить свої двері для місцевих дітлахів. Адже днями на садочок чекає офіційне відкриття. На об’єкт з робочим візитом завітали директор Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА Ярослав Мазярчук та голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

«Оржівський ДНЗ розрахований на 150 дошкільнят. На цей дитсадок місцеві жителі чекали ледь не 20 років! Ми пообіцяли, що в Оржеві буде новий дитячий садочок – і свою обіцянку виконали!  Тепер Оржівський дитсадок буде одним із найкращих дошкільних закладів Рівненського району», - сказав голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

Відтак, у приміщенні повністю завершені зовнішні та внутрішні будівельні роботи. Навчальні групи та дитячі спальні облаштовані новими меблями, і, що цікаво, на стінах видніються відомі герої мультфільмів. Також в садочку збудовано внутрішні вбиральні, харчоблок, актова та спортивна зали. Фасад приміщення – утеплено та розфарбовано яскравими малюнками, дах виготовлено з метало черепиці.

Опалюватиме Оржівський ДНЗ модульна котельня. А на території, прилеглій до дитсадка, встановлено ігрові майданчики та альтанки.

За інформацією прес-служби Рівненської РДА