![](https://rivne.media/media/img/650/2022/05/2022051215483263.jpg)
Завтра, 13 травня, у селі Мирне на Костопільщині відбудеться церемонія військового поховального ритуалу загиблого захисника України - Андрія Матеуша. Про це повідомили в Малолюбашанській сільраді.
Чоловік - 1977-го року народження.
Орієнтовно о 8:00 годині тіло загиблого привезуть у рідне село. Процесія рухатиметься вулицями Центральна, Омеляненка, Тиха до будинку Героя.
Прощання розпочнеться о 12.00 годині у рідному будинку за адресою: с.Мирне, вул.Тиха, 1. Від будинку загиблого процесія рухатиметься на площу перед будинком культури, де жителі громади матимуть можливість попрощатися із загиблим Героєм та до Свято-Миколаївського храму.
Поховання відбудеться на діючому кладовищі с.Мирне.
Місцевих мешканців просять гідно зустріти захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами та провести його в останню дорогу!